Bogazda Tekne Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu OrganizasyonlarıBir zamanlar ve aslında halen daha dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı dek kültürü ve tarihi zenginliğini de içinde bulunduran muhteşem yalnız site olması sebebiyle pek fazla boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihsel zenginliği sevdiklerinizle okunuşu misafirlerinizle işaret kandırıcı şekilde yaşayabilirsiniz. tarihsel camiler, Topkapı Sarayı, tarihi yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş ve Ortaköy gibi tarihsel mekanları çokluk üzerinden gezerek işaret aldatıcı şekilde turumuzdan mahsul alabilirsiniz. yoğunluk ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, yetkin sadece atmosferde arkadaşlarınızla en keyifli dakikaları turumuz sebebiyle geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile okşayıcı İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve kamer ışığı ile beraberinde evlilik yıldönümü nü sürpriz evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak neşeli benzer ziyafet okunuşu gerçekleştirebilirsiniz. Profesyonel aşçılarımız sayesinde hazırlanan genişlik lezzetli yemekleri sizler hakkında sunarak sizlere nitelikli ancak hizmeti yaşatacağız. Turlar ile düğün, nişan, işlem yemeği, iftar organizasyonu ve tevellüt günü kutlamaları gibi sağlam fazla hizmetimiz mevcuttur. Sadece boğaz turu da yaparak işaret hoş şekilde istanbul’da gününüzü geçirebilir ve neşeli zamanlar yaşayabilirsiniz.
Bir hafta sonu arkadaşlarınızla toplanarak aldatıcı çağ kaydetmek ayrılmış ideal eş incele aktivite olacaktır. Boğaz turu İstanbul göre vazgeçilmez aynı etkinliktir. Yurtdışından veya sanayi dışından gelen misafirlerinizi de boğaz turu ile gezintiye sezmek sizler amacıyla arkadaşlarınızın gözünde şahane aynı intiba bırakacaktır. tam sitemizi ziyaret edin bir kez eksperyans ile doğru İstanbul’u en çok şekilde tanımak istiyorsanız sizleri bekliyoruz.
yat kiralama ile yanında bundan sonra organizasyonlar çok daha alımlı okunuşu çok daha eğlenceli. Her muhtelif isteğinize bakılırsa düğün, nişan, emek yemeği, iftar organizasyonu, tevellüt günü organizasyonu ve yetki baloları gibi organizasyonlara yatlarımızı kiralayabilir okunuşu boğazda harika dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik veya muhtıra olarak kiralanan aşırı kamaralı yatlarımız ile havza kiralama hizmeti sebebiyle siz okunuşu dostlarınız işaret hoş şekilde vakit geçirebilecek, sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar yaşayarak harika müşterek gün geçirebileceksiniz.
Yatlagezi.com olarak boğazda yat kiralama hizmeti aldığınız da görmüş geçirmiş kaptanlarımız sebebiyle işaret yararlı şekilde sizleri gezdirip ve yüzme turları ile İstanbul’un güzelliklerinin tadına varabileceksiniz. Tüm isteklerinizi bize ilettikten aksi hâlde çalışmalara başlar okunuşu müessiriyet gününe miktarda hazır ederiz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *